O Nas

Nasza historia rozpoczęła się w 1956 roku, kiedy to powstała firma zajmująca się pierwotnie serwisem wag. Od tej pory nieustannie się rozwijamy, dzięki czemu staliśmy się ekspertami w branży wagowej. Kolejnym krokiem było powstanie sklepu internetowego.

Jesteśmy w stanie zaoferować tylko najlepsze i sprawdzone produkty, w bardzo dobrych cenach, a także nieocenione doradztwo i serwis.

Szeroki wybór i najlepsze ceny

W ofercie znajdują się wszelkiego rodzaju wagi przemysłowe, od najlepszych producentów, a także wagi produkowane przez naszą markę Miary i Wagi. Szeroką gamę produktów nieustannie poszerzamy o kolejne nowości. Regularnie przygotowujemy także promocje.

Satysfakcja Klientów

Naszą największą siłą są ludzie – profesjonalni, zaangażowani i otwarci na potrzeby Klientów. Od początku działalności priorytetem jest dla nas zadowolenie Klientów. To wyróżnia nas na tle konkurencji. Jesteśmy otwarci na sugestie i oferujemy rozwiązania, zapewniające 100% satysfakcji.

W każdym momencie zapraszamy do kontaktu z Doradcami, którzy pomogą dobrać najlepszy produkt do Państwa potrzeb.

O grupie MIW Group

Jesteśmy częścią MIW Group.

Kiedy rozpoczynaliśmy naszą działalność w 1956 roku, nie mieliśmy pojęcia, jaki drzemie w niej potencjał. Zawsze jednak mierzyliśmy wysoko, stawiając na nieustanny rozwój. W ciągu ponad 60 lat z małej firmy zajmującej się głównie serwisem wag staliśmy się grupą, w skład której wchodzą marki: Miary i Wagi, Agro-Lab, Lab-Scale i Wagi24.pl. Każda prezentuje inną ofertę, jednak nasze wartości są niezmienne, a w centrum uwagi pozostaje satysfakcja Klienta.

Zapraszamy